location

Referencje

Zadowolenie klienta to nasze paliwo, bez niego nie byłoby tej firmy.  Poniżej ostatnie opinie o naszej pracy.

Referencje

Zadowolenie klienta to nasze paliwo, bez niego nie byłoby tej firmy.  Poniżej ostatnie opinie o naszej pracy.

Zawarcie umowy leasingu i cała transakcja przebiegła błyskawicznie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Przy kolejnej potrzebie dofinansowania leasingiem będę już wiedział do kogo się zwrócić.”

Klub Inwestorów Sp. z o.o., Częstochowa, NIP: 9492198827

„Brałem u Państwa samochód, jestem bardzo zadowolony z usług, miła obsługa, bardzo dobre doradztwo. gorąco polecam !”

ascholix

„Jestem zadowolony z poziomu usług jaki zaoferowała mi firma. W przyszłości będę chciał również skorzystać z jej usług.”

ELINFO SYSTEM Dariusz Zaczkowski, Gliwice, NIP: 9690119308

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dorotą Kasprzyk z Oddziału w Rzeszowie. Na każdym kroku bardzo pomocna i zawsze uśmiechnięta. Współpraca w miłej atmosferze. Było dużo pracy i wiele wątpliwości ale na każdym etapie mogłam liczyć na fachową pomoc i wsparcie. Dodatkowo Pani Dorota przygotowała mi bardzo korzystną ofertę ubezpieczenia OC/AC i GAP. Pomogła przy przeprowadzeniu CESJI leasingu i wszystkich zawiłych formalnościach z tym związanych. Zdecydowanie polecam innym przedsiębiorcom.

Akademia Szkoleń i Rozwoju SUPERIOR Małgorzata Jucha NIP:8132737635

Jeżeli szukasz najlepszego leasingu, to skieruj  swoje kroki do Pani Doroty Kasprzyk z Oddziału w Rzeszowie. Szybko znalazła dla mnie samochód. Przedstawiła kilka wariantów finansowania. Wybrany Bank i oferta okazały się strzałem w dziesiątkę. Mogłem liczyć na doradztwo poza standardowymi godzinami pracy. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm i kompleksowość.

Firma Aleksander Kurdziel Rzeszów NIP 8132945457

„ Jestem zadowolony ze współpracy z doradcą i firmą. Cała transakcja przebiegła dość sprawnie. Nie miałbym oporów, żeby podjąć współpracę po raz drugi”

Home Master Sp. z o.o. , Grzegorz Kędzierski, Będzin, NIP: 6252450912

„Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Wszystko naprawdę było super. Pan Mariusz jest bardzo kompetentną osobą. Świetny doradca, pomógł mi wszystko załatwić. Współpracę z nim w skali od 1-10 oceniam na 11! Chętnie podejmę się kolejnej współpracy. Wszystkim bardzo polecam”

USŁUGI TRANSPORTOWE – ANDRZEJ TARAS, Stalowa Wola, NIP: 7361160160

Z usług Pani Doroty Kasprzyk Dyrektora Oddziału w Rzeszowie skorzystałem po raz pierwszy. Wszystkie formalności związane z leasingiem, ubezpieczenie i rejestracją samochodu zostały załatwione szybko i sprawnie. Pani Dorota znalazła mi samochód o parametrach jakich szukałem. Zaproponowała firmę leasingową w której otrzymałem finansowanie na bardzo korzystnych warunkach. Przyjechała podpisać umowę do siedziby mojej firmy, przez co zaoszczędziłem dużo czasu. Same superlatywy. Gorąco polecam Panią Dorotę z Oddziału w Rzeszowie.

MZ Partner Michał Ździoch  NIP:9182012308

W poszukiwaniu konkretnego modelu auta – z Kielc zagnało mnie aż na Śląsk. Sprzedawca z którym miałem się spotkać polecił Pana Mariusza. Niestety zawiodłem się na autach które oglądałem ale pojechałem do innej firmy. Udało mi się znaleźć wymarzone auto i resztą – zajął się Pan Mariusz! Można powiedzieć, że zależało mi na dobrym i SZYBKIM leasingu i się udało bez najmniejszego problemu. Mogę dodać, że wszystkie wątpliwości co do umowy zostały telefonicznie rozwiane (nawet w niedzielę). Przy odbiorze auta czekały na mnie już wszystkie dokumenty z oddziału w Gliwicach. Podziękowania należą się też przesympatycznej Pani Ani i Pani Gabrieli 🙂 POLECAM wszystkim! Leasing na odległość? – bez obaw!

Krzysztof Hada KD GROUP, NIP: 9590078521

Bardzo fachowe doradztwo, szczerze polecam, leasing, to nie tylko płatność rat, ale trzeba również mieć świadomość, za co płacimy i jakie są dodatkowe opłaty. Najniższe raty nie są jednoznacznie wyznacznikiem najlepszego leasingu. Osobiście miałem przyjemność kontaktować się z Panem Mariuszem Doboszem – fachowo, krótko i na temat.
POLECAM

Grzegorz P.

Mieliśmy ogromną przyjemność skorzystać z usług firmy w Gliwicach. Zostaliśmy potraktowani jako klienci wzorowo i szybko. Chcielibyśmy tą drogą serdecznie podziękować za to pracownikom i osobiście Panu Mariuszowi Doboszowi . Jeśli kiedykolwiek w przyszłości będziemy szukać do naszej firmy formy finansowania to nasze kroki skierujemy ponownie do Gliwic. Pięknie się kłaniamy i bardzo polecamy firmę.

FIRMA IRENA BATKO FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA ANGATEX NIP 549-12-52-764

„Zdecydowanie polecam współpracę z p. Michałem Kasprzyk, profesjonalny na każdym etapie. Leasing poszedł bardzo sprawnie, na pewno jeszcze skorzystamy!”

Gabriela Hulbój

Dziękuję firmie za szybkie i profesjonalne załatwienie spraw i wynegocjowanie jeszcze lepszego rabatu na zakup nowego auta w salonie! polecam wszystkim!

SMOVE SP Z O O NIP: 9691611069

„ Współpraca z firmą przebiegła bardzo fajnie. Doradca przeprowadził wszystko prawidłowo i sprawnie. Chętnie skorzystam ponownie z ofert firmy.”

Grzegorz G. BIURO FINANSOWE „PROFIT” JAKONIUK DANUTA, Knurów, NIP: 9690400181

Pełen profesjonalizm, fachowość w każdym calu, świetny kontakt. Załatwiają nawet najbardziej udziwnione warunki jakie się im postawi. Z czystym sumieniem polecam Go-leasing Gliwice a w szczególności pana Mariusza i panią Annę.

Micha B.

„Współpraca z firmą przebiegła dobrze i bezproblemowo. Jestem zadowolony z usług świadczonych przez firmę. Polecam.”

Alusolution Tomasz Jendroszczyk, Międzyrzecze Górne, NIP: 9372676135

Szczerze mogę polecić firmę każdemu. Rewelacyjny kontakt, świetna współpraca, a na każde moje pytanie znali odpowiedź. Polecam

Dariusz Sz.

„Współpracę z panem Mariuszem Dobosz i firmą oceniam na bardzo wysokim poziomie. Pan Mariusz wykazał się profesjonalizmem, świetnym doradztwem. Wszystko załatwił tak jak chciałam, pełna kompetencja. Fantastyczne podejście do Klienta i świetna współpraca. Polecam” „TELLY TRANS” BOGUMIŁA PENKALA

„TELLY TRANS” BOGUMIŁA PENKALA, PILSZCZ, NIP: 7481528013

„Rekomenduję firmę za profesjonalne podejście do klienta, rzetelność, fachowe doradztwo i szybkość wykonani usługi. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam, raz jeszcze polecając.”

Kamila Sowa

Założyłem działalność gospodarczą i to był mój pierwszy leasing. Zostałem bardzo profesjonalnie obsłużony przez doradców z Oddziału w Rzeszowie. Przedstawili mi kilka ofert na samochody które były obiektem moich zainteresowań. Jednym z nich już jeżdżę bo szybko pomogli mi uzyskać leasing zgodnie z moimi oczekiwaniami. Otrzymałem również  bardzo atrakcyjne ubezpieczenie samochodu OC/AC wraz z Assistance. Dodatkowo samochód został przetransportowany z Warszawy do Rzeszowa gdzie bezstresowo go odebrałem. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Super obsługa polecam wszystkim.

Firma RicoKlima Paweł Reizer Łańcut NIP 8151514238

„Jestem zadowolony ze współpracy. Bardzo miła obsługa. Pan Mariusz wykazał się bardzo dużym profesjonalizmem. Chętnie polecę każdemu”

FIRMA SZKOLENIOWA RADZIEJOWSKI KRZYSZTOF, Częstochowa, NIP: 5731136018

To był mój pierwszy leasing. Pani Dorota Kasprzyk z Oddziału w Rzeszowie, szybko pomogła mi wyszukać pojazd, profesjonalnie dobrała firmę leasingową która spełniła moje oczekiwania finansowe. Otrzymałem również  bardzo atrakcyjne ubezpieczenie samochodu OC/AC wraz z Assistance. Przyjechała podpisać umowę do siedziby mojej firmy. Wszystkiego dopilnowała, na każdym etapie informowała mnie o postępach w sprawie. Jeżeli poszukujesz samochodu lub leasingu i zależy ci na czasie, to zdecydowanie polecam Panią Dorotę. Profesjonalnie i szybko.

Firma Remontowo Budowlana Grzegorz Pyzik Nip: 8711683782

„Bardzo profesjonalnie podejście do klienta. Konkurencyjna oferta. Bardzo dobre ceny. Polecam.”

San Sebastian

Super Profesjonaliści doradzą, pomogą znajdą najlepsze rozwiązanie i sfinalizowanie transakcji i 100 % zadowolenia. Polecam.
Szef tego oddziału to prawdziwy cudotwórca z rzeczy niemożliwych to tylko do niego.

Rafał R.

„Naprawdę polecam p. Michała jest kompetentny w swoim zawodzie.”

bakamax

Załatwiają maksa dla klienta 🙂 warunki dużo lepsze niż w salonach. Ta współpraca po prostu się opłaca! =)

Zdecydowanie Polecam
Duże M Duże J

„Bardzo mila i konkretna osoba! Pomaga z kazda trudnoscia. Polecam serdecznie.”

Klaudia Łyko

Leasing załatwiony szybko, sprawnie i w miłej atmosferze 🙂 Duża dbałość o klienta. Kolejny raz zwróciliśmy się do Pana Mariusza, bo naprawdę warto! Polecamy 🙂
Katarzyna Sz.

szybko, sprawnie podpisany leasing. Bezproblemowa obsługa. Szczerze polecam współpracę w zakresie leasingu…

CAVER BIURO RACHUNKOWE, NIP: 5472130994

Pełen profesjonalizm, duża oferta, najlepszy doradca z jakim miałem do czynienia. Zdecydowanie polecam Pana Mariusza Dobosz, dyrektora oddziału.

EXEO Group NIP: 7010363268

Skorzystałem z metody finansowania inwestycji kredytem gotówkowym. Jestem zadowolony ze sprawności obsługi a przede wszystkim z szybkości uzyskania środków pieniężnych, mając na uwadze przedłużające się procedury bankowe.

Marcin Kuczka, Gliwice

Wszystko przebiegło SZYBKO i sprawnie. Same pozytywy pod adresem Pani Doroty Kasprzyk z Oddziału w Rzeszowie. Była pomocna na każdym etapie sprawy, jak również podczas trwania leasingu. Pomogła również przy odnowieniu ubezpieczenia w kolejnym roku. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Z pełną odpowiedzialnością POLECAM Panią Dorotę z Oddziału  w Rzeszowie.

KIMP Paweł Pudło NIP: 8132794372

Z polecenia trafiłem do Pana Mariusza i również szczerze polecam. Cała procedura przebiegła sprawnie i bez problemów.

Dariusz M.

„ Współpracę z firmą jak i z panem Mariuszem Doboszem oceniam bardzo wysoko. Pan Mariusz jest profesjonalistą w tym co robi, jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Potrafi świetnie doradzić, jest bardzo pomocny i zaangażowany we współpracę po dzień dzisiejszy. Takie osoby jak pan Mariusz powinny pracować we wszystkich instytucjach związanych z doradztwem i nie tylko. Na pewno chętnie i z przyjemnością podejmę się kolejnej współpracy w przyszłości. Wszystkim gorąco polecam”

Kinga Mrowiec z KARTO TRADE sp. z o.o. , Zabrze, NIP: 6482766659

„Jestem zadowolony z obsługi całej transakcji i podpisania umowy leasingowej. Umowa została zawarta bezproblemowo, a do całej usługi nie mam zastrzeżeń.”

PHU OBSESSION KRZYSZTOF DUSZA, Żernica, NIP: 9691442069

„Współpraca z firmą przebiegła prawidłowo, bez żadnych zastrzeżeń. Pan Mariusz Dobosz przeprowadził wszystko sprawnie. Chętnie podejmę się kolejnej współpracy w przyszłości. Polecam firmę i doradcę.”

Damian Cuglowski ATZ polska Sp. Z o.o. , Gliwice, NIP: 6312657931

„Oddział Częstochowa działa bardzo sprawnie i solidnie. W mojej ocenie pełen profesjonalizm. Wszystkie warunki leasingowe jasne i zgodne ze wszelkimi zapisami umowy. Finansowanie przyznane bez zbędnej zwłoki. Polecam każdemu przedsiębiorcy.”

Marcin Jasek

Miałem przyjemność być obsługiwany przez Pana Mariusza, wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów, w pełni profesjonalnie. Polecam.

Krzysztof M.

„Polecam, świetny kontakt , rzeczowe podejście do sprawy i mojego problemu .”

Damian Sowiński

„Przeanalizowaliśmy kilka ofert. Wybraliśmy najkorzystniejszą, którą zaoferował Pan Mariusz Dobosz. Usługa przebiegła szybko, sprawnie i kompetentnie.”

MK Event Studio Marta Błachut, Lipowa, NIP: 5532340727

„Jestem zadowolony z usług. Wszystko przebiegło sprawnie, nie mam zastrzeżeń. Rzetelna firma i doradca. Chętnie nawiążę współpracę na tych samych warunkach, bo są dla mnie satysfakcjonujące.”

PIOTR KOZIOŁ, JAROSŁAW BYKOWSKI TECHEM SPÓŁKA CYWILNA, Chorzów, NIP: 6272681721

„ Założyłem działalność i jest to moja pierwsza współpraca z firmą leasingową. Zostałem obsłużony bardzo profesjonalnie przez pana Mariusza Dobosza. Wszystko zostało dla mnie dokładnie przygotowane, o nic nie musiałem się martwić. Dodatkowo udzielono mi pełnych informacji i wszystko w razie pytań wytłumaczono. Czułem się bardzo komfortowo i cieszę się, że firma mi zaufała. Chętnie polecam innym przedsiębiorcom i moim znajomym”

Jago Jarosław Gołębiowski, Czerwionka-Leszczyny, NIP: 6422470122

„ Skorzystałem z usług firmy i doradztwa Pana Mariusza Dobosza i jestem bardzo zadowolony. Pan Mariusz rewelacyjnie przeprowadził całą transakcję leasingową, był i jest bardzo pomocny do tej pory. Z chęcią podejmę kolejną współpracę przy nadarzającej się okazji. Wszystkim polecam” Marek Małek

Abo-Pharm Sp. z o.o., Gliwice, NIP:6482766085

„Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panem Michałem. Zorganizował mi szybko leasing i wyszukał samochód z dużym rabatem. Polecam w 100%”

Mariusz Lang

„Pan Michał osoba bardzo otwarta i oddana sprawie i każda przeszkoda była rozwiązywana błyskawicznie . Dziekuje serdecznie za owocna współpracę i polecam każdemu !!!!!”

Adam Marczak

Polecam, sprawnie załatwiony leasing auta a dodatkowo ubezpieczenie i GAP.

Piotr Kowalski Nip: 7941742714

„Jestem początkującym przedsiębiorcą i otrzymałem wsparcie od Pana Mariusza z zarówno przed jak i po zawarciu umowy leasingowej.”

LARWA TRANS ŁUKASZ MEŁECH, Gliwice, NIP: 6312507597

„Mogę wszystkim polecić doradców leasingowych z Oddziału w Rzeszowie. To mój kolejny leasing zrealizowany przy ich pomocy. Bardzo rzetelni Doradcy. Pomogli sprawnie wyszukać nowy pojazd o parametrach których oczekiwałem. Dobrali firmę leasingową według moich oczekiwań, włącznie z ubezpieczeniem OC/AC. Wszystko udało mi się zrobić na odległość, przez co mogłem zaoszczędzić dużo czasu. Kontaktowałem się przez telefon i e-maila, jedynie podpisanie umowy nastąpiło podczas bezpośredniego spotkania. Zawsze pomocni na początku jak i w trakcie leasingu.”

MODESTAL RAFAŁ PRZYBYŁA NIP:6861506431

„Polecam współpracę z Panem Michałem. Uczciwość i dobre podejście to ludzi to cechy ktore pozwalają na fajną współpracę.”

Daniel Świtała

„Pełen profesjonalizm:) Wszystkie formalności załatione wciągu jednego dnia. Bardzo dobry kontakt.”

Michał Ochocki

„Korzystałem z usług leasingowych oddziału w Rzeszowie.Współpraca z panią Dorotą Kasprzyk była sprawna i profesjonalna. Temat był nie typowy, ponieważ przedmiotem leasingu był samochód z obszaru USA.Pani Dorota wyszukała firmę leasingową która przyznała finansowanie, była pomocna na każdym etapie mojej sprawy. Bardzo sprawnie odpowiada na moje zapytania, służy pomocą. Jestem zadowolony z podjętej współpracy i kompleksowego doradztwa.Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Polecam”WISCOM Rafał Michalczyk Nip: 8671967319

„Szybka i profesjonalna obsługa POLECAM 100%.”

Piotr Skoczylas

„Bardzo polecam współpracę z firmą, Pan Michał podchodzi do swojej pracy z bardzo dużą starannością  i zaangażowaniem, po prostu profesjonalista, 100% polecam :)”

Anna Gorzelak

Współpraca z doradca leasingowym panią Dorotą Kasprzyk przebiegła bardzo dobrze. Była zaangażowana na każdym etapie mojej sprawy, bardzo pomocna i elastyczna co do godzin spotkań. Jestem zadowolona z obsługi oraz przebiegu transakcji. Polecam”

„SzumGum” Sabina Szymańska Nip:7941828309

„Profesjonalne doradzanie i dobranie odpowiedniego rozwiązania do moich oczekiwań. Polecam Pana Michała”

Mateusz Komorek

Polecam Pana Mariusza za profesjonalne podejście i dbałość o klienta. Cała procedura leasingowa przebiegła płynnie i w miłej atmosferze. W przyszłości na pewno skorzystam z Pana usług 🙂

Biuro Rachunkowe TAXFIT NIP: 9691586236

Cała transakcja jak i współpraca z doradcą panią Dorotą Kasprzyk z oddziału w Rzeszowie przebiegła szybko i sprawnie .Od samego początku pomocna przy wyborze pojazdu, finansowania w leasingu konsumenckim oraz ubezpieczenia. Nie zawiodłam się polecam.

Katarzyna Pawlak

Pan Paweł jest najlepszy, szybki kontakt i jeszcze szybsza realizacja, decyzja jeszcze tego samego dnia, a autko odebrane 3 dni później. Polecam w 100%

J.B.

„ Współpracę z firmą i panem Mariuszem Doboszem odbieramy rewelacyjnie. Cała transakcja przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Pan Mariusz był bardzo pomocny, odpowiadał na każde pytania i telefony. Obsługiwał nas wzorowo, praktycznie wszystko było przygotowane i odbyło się bez wielu naszych przyjazdów. Nie spodziewaliśmy się tak dobrej obsługi. Chętnie skorzystamy jeszcze raz z oferty przy kolejnym zakupie. Z czystym sumieniem polecamy firmę i Pana Mariusza Dobosza”

PENTAGRA PRO Sp. z o.o. , Radzionków, NIP: 6452538250

„Współpracę z firmą odbieram dobrze i nie mam nic do zarzucenia. Transakcja przebiegła sprawnie i jestem bardzo zadowolona. Chętnie podejmę kolejną i wszystkim polecam”
ProActive Ewa Błachut, Lipowa, NIP: 5532327425

Polecam współpracę z Panem Mariuszem.
Michał W.

„Polecam oddział w Częstochowie. Pełen profesjonalizm. Pan Michał – doradca rzetelny i pomocny, a współpraca z nim przebiegała sprawnie i bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim!!!”

Ilona Ziemba

Korzystamy z ich usług i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Przed transakcją a co najważniejsze również po wszystko w jak najlepszym porządku. Szczerze polecam!!!

Wojciech P.