location

ClickLease

profesjonalna obsługa leasingowa, wynajem długoterminowy i kredyty samochodowe

1241

Podpisanych umów leasingu

61

Złożonych wniosków w tym tygodniu

91

Zakupionych samochodów w ostatnim kwartale

Jesteśmy zespołem doświadczonych i niezależnych partnerów z kadrą najwyższej klasy specjalistów , wyspecjalizowanych  w finansowaniu samochodów osobowych i dostawczych. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Współpracujemy z 24 najlepszymi firmami leasingowymi oraz bankami.  Oferujemy najwyższy poziom obsługi. Od powstania w 2014 r. nieprzerwanie wspieramy biznes-niezależnie od wielkości, branży i rodzaju prowadzonej działalności. Dostarczamy finansowanie  w postaci leasingu najmu, kredytu i pożyczki leasingowej.  Finansujemy …?  Wszystko,  co jest potrzebne do prowadzenia działalności gospodarczej !

Co gwarantuję moim Klientom?

  • Profesjonalizm, rzetelność i skuteczność działań, poparte wieloletnim doświadczeniem w branży brokerskiej
  • Kompleksowość usług oraz załatwienie wszystkich formalności od A do Z
  • Najkorzystniejsze i najniżej oprocentowane oferty leasingowe i kredytowe dostępne na rynku
  • Stały kontakt, wsparcie i pomoc
  • Bezpieczeństwo transakcji – pełną dyskretność oraz poufność, przestrzeganie tajemnicy bankowej oraz ochrony danych osobowych
  • Satysfakcję i zadowolenie z doboru zgodnej z ich oczekiwaniami oferty

W swoich działaniach zawsze kierujemy się dobrem i interesami Klienta. Niezmiernie doceniamy także zaufanie, jakim  jesteśmy obdarzani, dlatego też wszystkie czynności wykonujemy zgodnie z etyką zawodu, w sposób fachowy ,rzetelny i odpowiedzialny.

Co nas wyróżnia?

Hurtownia leasingu, a wielkość ma znaczenie!

ClickLease to grupa doświadczonych, niezależnych brokerów, zajmujących się finansowaniem poprzez leasing, wynajem długoterminowy, kredyt lub pożyczkę. Mamy wynegocjowane  najkorzystniejsze warunki finansowania.

Kompleksowa obsługa w zakresie zawierania umów leasingu.

Nie trać czasu na formalności! Zajmij się swoim biznesem, a my zajmiemy się kompleksową obsługą. Jesteśmy w stałym kontakcie od momentu pierwszej wizyty i pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.

Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku.

Nie trać czasu na porównywanie ofert w bankach! Dzięki innowacyjnemu systemowi, aktualizowane są one dla nas codziennie, dzięki czemu masz pewność, że zaoferujemy Tobie tą najkorzystniejszą. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o niej pierwsi.

Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków.

Masz pewność, że złożymy wniosek prawidłowo! Znamy kryteria jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosku, dlatego potrafimy dobierać oferty tak aby sfinansować najbardziej nietypowe przedmioty lub w nietypowych sytuacjach biznesowych.

Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty –

Doradzimy rzetelnie i profesjonalnie! Mamy świadomość jak ważny jest dobór finansowania pod względem korzyści podatkowych i rachunkowych. Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!

Bezpieczeństwo transakcji.

Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski.

Nasi doradcy są mobilni, szanują czas klientów i dojadą w dowolne miejsce w Polsce.

    Zapraszamy do kontaktu